.
SERIE B
dinsdag 3 september 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Prikkelgeneratoren Vroeger Beter 19:05 uur Dick
FC Anton BBU 19:55 uur Dick
ZP DVZ 08 20:45 uur Aad
Twee vingers schuim de Buffels 21:35 uur Orhan
Driemtiem FC Rijnland 22:25 uur Orhan
de Meester Vrij
SERIE C
donderdag 5 september 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Snackbar Gorlejus Tiktak 19:05 uur Paul
Simeko 82 FC Schubbekutterveen 19:55 uur Paul
LFC Taxi Snokkers 20:45 uur Dick
BBS Harde Werkers 21:35 uur Bruno
LZC 1886 KeJo 22:25 uur Bruno
Valderrama Vrij
SERIE A
dinsdag 10 september 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Hoppa Linnaeus 1758 19:05 uur Paul
FC Leiderdorp Fuerte Combination 19:55 uur Paul
Leidsche Boys de Bikkels 20:45 uur Evert
Leiden Noord Z88 21:35 uur Bruno
de Leo's Leiden Zuid West 22:25 uur Bruno
Team Neal Vrij
SERIE B
donderdag 12 september 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
FC Anton Prikkelgeneratoren 19:05 uur Evert
ZP Vroeger Beter 19:55 uur Evert
Twee vingers schuim BBU 20:45 uur Aad
Driemtiem DVZ 08 21:35 uur Orhan
de Meester de Buffels 22:25 uur Orhan
FC Rijnland Vrij
SERIE C
vrijdag 13 september 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Simeko 82 Snackbar Gorlejus 19:05 uur Bruno
LFC Taxi Tiktak 19:55 uur Bruno
BBS FC Schubbekutterveen 20:45 uur Orhan
LZC 1886 Snokkers 21:35 uur Evert
Valderrama Harde Werkers 22:25 uur Evert
KeJo Vrij
SERIE A
dinsdag 17 september 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
FC Leiderdorp Hoppa 19:05 uur Bruno
Leidsche Boys Linnaeus 1758 19:55 uur Bruno
Leiden Noord Fuerte Combination 20:45 uur Orhan
de Leo's de Bikkels 21:35 uur Dick
Team Neal Z88 22:25 uur Dick
Leiden Zuid West Vrij
SERIE B
donderdag 19 september 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
ZP FC Anton 19:05 uur Paul
Twee vingers schuim Prikkelgeneratoren 19:55 uur Bruno
Driemtiem Vroeger Beter 20:45 uur Bruno
de Meester BBU 21:35 uur Evert
FC Rijnland DVZ 08 22:25 uur Evert
de Buffels Vrij
SERIE C
dinsdag 24 september 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
LFC Taxi Simeko 82 19:05 uur Dick
BBS Snackbar Gorlejus 19:55 uur Dick
LZC 1886 Tiktak 20:45 uur Aad
Valderrama FC Schubbekutterveen 21:35 uur Paul
KeJo Snokkers 22:25 uur Paul
Harde Werkers Vrij
SERIE A
donderdag 26 september 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Leidsche Boys FC Leiderdorp 19:05 uur Dick
Leiden Noord Hoppa 19:55 uur Dick
de Leo's Linnaeus 1758 20:45 uur Aad
Team Neal Fuerte Combination 21:35 uur Evert
Leiden Zuid West de Bikkels 22:25 uur Evert
Z88 Vrij
SERIE B
dinsdag 1 oktober 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Twee vingers schuim ZP 19:05 uur Paul
Driemtiem FC Anton 19:55 uur Orhan
de Meester Prikkelgeneratoren 20:45 uur Orhan
FC Rijnland Vroeger Beter 21:35 uur Bruno
de Buffels BBU 22:25 uur Aad
DVZ 08 Vrij
SERIE C
dinsdag 8 oktober 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
BBS LFC Taxi 19:05 uur Orhan
LZC 1886 Simeko 82 19:55 uur Orhan
Valderrama Snackbar Gorlejus 20:45 uur Aad
KeJo Tiktak 21:35 uur Dick
Harde Werkers FC Schubbekutterveen 22:25 uur Dick
Snokkers Vrij
SERIE A
donderdag 10 oktober 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Leiden Noord Leidsche Boys 19:05 uur Dick
de Leo's FC Leiderdorp 19:55 uur Dick
Team Neal Hoppa 20:45 uur Aad
Leiden Zuid West Linnaeus 1758 21:35 uur Paul
Z88 Fuerte Combination 22:25 uur Paul
de Bikkels Vrij
SERIE B
vrijdag 11 oktober 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Driemtiem Twee vingers schuim 19:05 uur Evert
de Meester ZP 19:55 uur Evert
FC Rijnland FC Anton 20:45 uur Orhan
de Buffels Prikkelgeneratoren 21:35 uur Bruno
DVZ 08 Vroeger Beter 22:25 uur Bruno
BBU Vrij
SERIE C
dinsdag 15 oktober 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
LZC 1886 BBS 19:05 uur Dick
Valderrama LFC Taxi 19:55 uur Dick
KeJo Simeko 82 20:45 uur Orhan
Harde Werkers Snackbar Gorlejus 21:35 uur Bruno
Snokkers Tiktak 22:25 uur Bruno
FC Schubbekutterveen Vrij
SERIE A
donderdag 17 oktober 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
de Leo's Leiden Noord 19:05 uur Bruno
Team Neal Leidsche Boys 19:55 uur Bruno
Leiden Zuid West FC Leiderdorp 20:45 uur Paul
Z88 Hoppa 21:35 uur Dick
de Bikkels Linnaeus 1758 22:25 uur Dick
Fuerte Combination Vrij
SERIE B
dinsdag 22 oktober 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
de Meester Driemtiem 19:05 uur Orhan
FC Rijnland Twee vingers schuim 19:55 uur Orhan
de Buffels ZP 20:45 uur Aad
DVZ 08 FC Anton 21:35 uur Evert
BBU Prikkelgeneratoren 22:25 uur Evert
Vroeger Beter Vrij
SERIE C
donderdag 24 oktober 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Valderrama LZC 1886 19:05 uur Evert
KeJo BBS 19:55 uur Evert
Harde Werkers LFC Taxi 20:45 uur Aad
Snokkers Simeko 82 21:35 uur Orhan
FC Schubbekutterveen Snackbar Gorlejus 22:25 uur Orhan
Tiktak Vrij
SERIE A
vrijdag 25 oktober 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Team Neal de Leo's 19:05 uur Orhan
Leiden Zuid West Leiden Noord 19:55 uur Paul
Z88 Leidsche Boys 20:45 uur Paul
de Bikkels FC Leiderdorp 21:35 uur Evert
Fuerte Combination Hoppa 22:25 uur Evert
Linnaeus 1758 Vrij
SERIE B
dinsdag 29 oktober 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
FC Rijnland de Meester 19:05 uur Paul
de Buffels Driemtiem 19:55 uur Paul
DVZ 08 Twee vingers schuim 20:45 uur Aad
BBU ZP 21:35 uur Orhan
Vroeger Beter FC Anton 22:25 uur Orhan
Prikkelgeneratoren Vrij
SERIE C
donderdag 31 oktober 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
KeJo Valderrama 19:05 uur Dick
Harde Werkers LZC 1886 19:55 uur Dick
Snokkers BBS 20:45 uur Aad
FC Schubbekutterveen LFC Taxi 21:35 uur Evert
Tiktak Simeko 82 22:25 uur Evert
Snackbar Gorlejus Vrij
SERIE A
dinsdag 5 november 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Leiden Zuid West Team Neal 19:05 uur Paul
Z88 de Leo's 19:55 uur Paul
de Bikkels Leiden Noord 20:45 uur Dick
Fuerte Combination Leidsche Boys 21:35 uur Bruno
Linnaeus 1758 FC Leiderdorp 22:25 uur Bruno
Hoppa Vrij
SERIE B
donderdag 7 november 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
de Buffels FC Rijnland 19:05 uur Evert
DVZ 08 de Meester 19:55 uur Evert
BBU Driemtiem 20:45 uur Paul
Vroeger Beter Twee vingers schuim 21:35 uur Bruno
Prikkelgeneratoren ZP 22:25 uur Bruno
FC Anton Vrij
SERIE C
dinsdag 12 november 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Harde Werkers KeJo 19:05 uur Evert
Snokkers Valderrama 19:55 uur Evert
FC Schubbekutterveen LZC 1886 20:45 uur Dick
Tiktak BBS 21:35 uur Paul
Snackbar Gorlejus LFC Taxi 22:25 uur Paul
Simeko 82 Vrij
SERIE A
donderdag 14 november 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Z88 Leiden Zuid West 19:05 uur Dick
de Bikkels Team Neal 19:55 uur Orhan
Fuerte Combination de Leo's 20:45 uur Orhan
Linnaeus 1758 Leiden Noord 21:35 uur Evert
Hoppa Leidsche Boys 22:25 uur Evert
FC Leiderdorp Vrij
SERIE B
dinsdag 19 november 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
DVZ 08 de Buffels 19:05 uur Bruno
BBU FC Rijnland 19:55 uur Orhan
Vroeger Beter de Meester 20:45 uur Orhan
Prikkelgeneratoren Driemtiem 21:35 uur Evert
FC Anton Twee vingers schuim 22:25 uur Evert
ZP Vrij
SERIE C
donderdag 21 november 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
Snokkers Harde Werkers 19:05 uur Evert
FC Schubbekutterveen KeJo 19:55 uur Evert
Tiktak Valderrama 20:45 uur Dick
Snackbar Gorlejus LZC 1886 21:35 uur Paul
Simeko 82 BBS 22:25 uur Paul
LFC Taxi Vrij
SERIE A
dinsdag 26 november 2019
naam naam aanvang scheidsrechter
de Bikkels Z88 19:05 uur Dick
Fuerte Combination Leiden Zuid West 19:55 uur Dick
Linnaeus 1758 Team Neal 20:45 uur Orhan
Hoppa de Leo's 21:35 uur Paul
FC Leiderdorp Leiden Noord 22:25 uur Dennis
Leidsche Boys Vrij