SERIE C
dinsdag 1 september 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
KeJo FC Schubbekutterveen 6 5 19:05 uur
Valderrama Simeko82 7 4 19:55 uur
FC Anton LZC 1886 1 3 20:45 uur
Snokkers FC Beton 4 8 21:35 uur
ZP LFC Eltax Farina Calcio 0 2 22:25 uur
Snackbar Gorlejus
SERIE A
donderdag 3 september 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
de Leo's Leiden Zuid-West 2 4 19:05 uur
Vroeger Beter Leiden Noord 2 16 19:55 uur
Z88 Leidsche Boys 1 11 20:45 uur
de Buffels Linnaeus 1758 21:35 uur
Team Vieze de Bikkels 6 2 22:25 uur
SERIE B
dinsdag 8 september 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Prikkelgeneratoren FC Rijnland 3 4 19:05 uur
de Meester Tiktak 3 6 19:55 uur
Driemtiem BBU 3 3 20:45 uur
DVZ '08 Twee vingers schuim 2 2 21:35 uur
Hoppa Fuerte Combination 5 2 22:25 uur
SERIE C
donderdag 10 september 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Valderrama KeJo 4 4 19:05 uur
FC Anton FC Schubbekutterveen 7 2 19:55 uur
Snokkers Simeko82 4 10 20:45 uur
ZP LZC 1886 0 4 21:35 uur
Snackbar Gorlejus FC Beton 5 3 22:25 uur
LFC Eltax Farina Calcio Vrij
SERIE A
dinsdag 15 september 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Team Vieze Z88 17 0 19:05 uur
Vroeger Beter de Leo's 1 7 19:55 uur
de Bikkels Linnaeus 1758 5 5 20:45 uur
Leiden Noord de Buffels 6 4 21:35 uur
Leidsche Boys Leiden Zuid-West 2 7 22:25 uur
SERIE B
donderdag 17 september 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Hoppa Driemtiem 4 3 19:05 uur
de Meester Prikkelgeneratoren 3 1 19:55 uur
Fuerte Combination Twee vingers schuim 3 7 20:45 uur
Tiktak DVZ '08 8 3 21:35 uur
BBU FC Rijnland 3 3 22:25 uur
SERIE C
dinsdag 22 september 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
FC Anton Valderrama 5 2 19:05 uur
Snokkers KeJo 1 8 19:55 uur
ZP FC Schubbekutterveen 2 6 20:45 uur
Snackbar Gorlejus Simeko82 5 5 21:35 uur
LFC Eltax Farina Calcio LZC 1886 5 3 22:25 uur
FC Beton Vrij
SERIE A
donderdag 24 september 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Leidsche Boys de Bikkels 9 3 19:05 uur
Z88 de Buffels 5 6 19:55 uur
de Leo's Leiden Noord 3 8 20:45 uur
Leiden Zuid-West Vroeger Beter 4 2 21:35 uur
Linnaeus 1758 Team Vieze 2 8 22:25 uur
SERIE B
dinsdag 29 september 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
BBU Fuerte Combination 2 2 19:05 uur
Driemtiem DVZ '08 19:55 uur
Twee vingers schuim Hoppa 4 3 20:45 uur
Prikkelgeneratoren Tiktak 4 8 21:35 uur
FC Rijnland de Meester 10 3 22:25 uur
SERIE C
donderdag 1 oktober 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Snokkers FC Anton 0 10 19:05 uur
ZP Valderrama 1 5 19:55 uur
Snackbar Gorlejus KeJo 8 4 20:45 uur
LFC Eltax Farina Calcio FC Schubbekutterveen 6 3 21:35 uur
FC Beton Simeko82 1 7 22:25 uur
LZC 1886
SERIE A
dinsdag 6 oktober 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
de Buffels Leiden Zuid-West 4 8 19:05 uur
Linnaeus 1758 Leidsche Boys 8 1 19:55 uur
de Bikkels Vroeger Beter 7 5 20:45 uur
Team Vieze Leiden Noord 21:35 uur
Z88 de Leo's 3 5 22:25 uur
SERIE B
donderdag 8 oktober 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
DVZ '08 FC Rijnland 19:05 uur
Twee vingers schuim BBU 4 7 19:55 uur
Fuerte Combination de Meester 3 4 20:45 uur
Hoppa Tiktak 4 7 21:35 uur
Driemtiem Prikkelgeneratoren 6 6 22:25 uur
SERIE C
dinsdag 13 oktober 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
ZP Snokkers 19:05 uur
Snackbar Gorlejus FC Anton 10 5 19:55 uur
LFC Eltax Farina Calcio Valderrama 6 8 20:45 uur
FC Beton KeJo 3 6 21:35 uur
LZC 1886 FC Schubbekutterveen 4 0 22:25 uur
Simeko82 Vrij
SERIE A
donderdag 15 oktober 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
de Leo's Leidsche Boys 19:05 uur
Leiden Zuid-West Linnaeus 1758 19:55 uur
Vroeger Beter Team Vieze 20:45 uur
Leiden Noord Z88 21:35 uur
de Buffels de Bikkels 22:25 uur
SERIE C
dinsdag 20 oktober 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Snackbar Gorlejus ZP 19:05 uur
LFC Eltax Farina Calcio Snokkers 19:55 uur
FC Beton FC Anton 20:45 uur
LZC 1886 Valderrama 21:35 uur
Simeko82 KeJo 22:25 uur
FC Schubbekutterveen Vrij
SERIE A
donderdag 22 oktober 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
de Bikkels Leiden Noord 19:05 uur
Z88 Leiden Zuid-West 19:55 uur
Linnaeus 1758 Vroeger Beter 20:45 uur
de Leo's de Buffels 21:35 uur
Leidsche Boys Team Vieze 22:25 uur
SERIE B
dinsdag 27 oktober 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Prikkelgeneratoren BBU 19:05 uur
FC Rijnland Twee vingers schuim 19:55 uur
de Meester Hoppa 20:45 uur
Tiktak Driemtiem 21:35 uur
DVZ '08 Fuerte Combination 22:25 uur
SERIE C
donderdag 29 oktober 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
LFC Eltax Farina Calcio Snackbar Gorlejus 19:05 uur
FC Beton ZP 19:55 uur
LZC 1886 Snokkers 20:45 uur
Simeko82 FC Anton 21:35 uur
FC Schubbekutterveen Valderrama 22:25 uur
KeJo Vrij
SERIE A
dinsdag 3 november 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Vroeger Beter Leidsche Boys 19:05 uur
Z88 de Bikkels 19:55 uur
Leiden Zuid-West Leiden Noord 20:45 uur
Linnaeus 1758 de Leo's 21:35 uur
Team Vieze de Buffels 22:25 uur
SERIE B
donderdag 5 november 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Fuerte Combination Tiktak 19:05 uur
Driemtiem FC Rijnland 19:55 uur
Twee vingers schuim de Meester 20:45 uur
Prikkelgeneratoren DVZ '08 21:35 uur
BBU Hoppa 22:25 uur
SERIE C
dinsdag 10 november 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
FC Beton LFC Eltax Farina Calcio 19:05 uur
LZC 1886 Snackbar Gorlejus 19:55 uur
Simeko82 ZP 20:45 uur
FC Schubbekutterveen Snokkers 21:35 uur
KeJo FC Anton 22:25 uur
Valderrama Vrij
SERIE A
donderdag 12 november 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Vrij Vrij 19:05 uur
Vrij Vrij 19:55 uur
Vrij Vrij 20:45 uur
Vrij Vrij 21:35 uur
Vrij Vrij 22:25 uur
SERIE B
dinsdag 17 november 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
de Meester BBU 19:05 uur
Driemtiem Fuerte Combination 19:55 uur
FC Rijnland Tiktak 20:45 uur
Twee vingers schuim Prikkelgeneratoren 21:35 uur
Hoppa DVZ '08 22:25 uur
SERIE C
donderdag 19 november 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
LZC 1886 FC Beton 19:05 uur
Simeko82 LFC Eltax Farina Calcio 19:55 uur
FC Schubbekutterveen Snackbar Gorlejus 20:45 uur
KeJo ZP 21:35 uur
Valderrama Snokkers 22:25 uur
FC Anton Vrij
SERIE A
dinsdag 24 november 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Team Vieze de Leo's 19:05 uur
de Bikkels Leiden Zuid-West 19:55 uur
de Buffels Leidsche Boys 20:45 uur
Leiden Noord Linnaeus 1758 21:35 uur
Vroeger Beter Z88 22:25 uur
SERIE B
donderdag 26 november 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Hoppa Prikkelgeneratoren 19:05 uur
Fuerte Combination FC Rijnland 19:55 uur
DVZ '08 BBU 20:45 uur
Tiktak Twee vingers schuim 21:35 uur
de Meester Driemtiem 22:25 uur
SERIE C
dinsdag 1 december 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
Simeko82 LZC 1886 19:05 uur
FC Schubbekutterveen FC Beton 19:55 uur
KeJo LFC Eltax Farina Calcio 20:45 uur
Valderrama Snackbar Gorlejus 21:35 uur
FC Anton ZP 22:25 uur
Snokkers Vrij
SERIE A
donderdag 3 december 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
de Buffels Vroeger Beter 19:05 uur
Leidsche Boys Leiden Noord 19:55 uur
Leiden Zuid-West Team Vieze 20:45 uur
de Leo's de Bikkels 21:35 uur
Z88 Linnaeus 1758 22:25 uur
SERIE B
dinsdag 8 december 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
DVZ '08 de Meester 19:05 uur
BBU Tiktak 19:55 uur
FC Rijnland Hoppa 20:45 uur
Prikkelgeneratoren Fuerte Combination 21:35 uur
Driemtiem Twee vingers schuim 22:25 uur
SERIE C
donderdag 10 december 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
FC Schubbekutterveen Simeko82 19:05 uur
KeJo LZC 1886 19:55 uur
Valderrama FC Beton 20:45 uur
FC Anton LFC Eltax Farina Calcio 21:35 uur
Snokkers Snackbar Gorlejus 22:25 uur
ZP Vrij
SERIE A
dinsdag 15 december 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
play offs play offs 19:05 uur
play offs play offs 19:55 uur
play offs play offs 20:45 uur
play offs play offs 21:35 uur
play offs play offs 22:25 uur
SERIE B
donderdag 17 december 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang scheidsrechter
play offs play offs 19:05 uur
play offs play offs 19:55 uur
play offs play offs 20:45 uur
play offs play offs 21:35 uur
play offs play offs 22:25 uur