SERIE B
dinsdag 3 september 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Prikkelgeneratoren Vroeger Beter 1 2 19:05 uur
FC Anton BBU 2 8 19:55 uur
ZP DVZ 08 1 6 20:45 uur
Twee vingers schuim de Buffels 2 3 21:35 uur
Driemtiem FC Rijnland 5 2 22:25 uur
de Meester Vrij
SERIE C
donderdag 5 september 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Snackbar Gorlejus Tiktak 3 4 19:05 uur
Simeko 82 FC Scubbekutterveen 5 4 19:55 uur
LFC Taxi Snokkers 11 3 20:45 uur
BBs Harde Werkers 10 0 21:35 uur
LZC 1886 KeJo 2 7 22:25 uur
Valderrama Vrij
SERIE A
dinsdag 10 september 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Hoppa Linnaeus 1758 1 1 19:05 uur
FC Leiderdorp Fuerte Combination 13 2 19:55 uur
Leidsche Boys de Bikkels 4 5 20:45 uur
Leiden Noord Z88 13 2 21:35 uur
de Leo's Leiden Zuid West 4 6 22:25 uur
Team Neal Vrij
SERIE B
donderdag 12 september 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Anton Prikkelgeneratoren 4 11 19:05 uur
ZP Vroeger Beter 1 9 19:55 uur
Twee vingers schuim BBU 4 5 20:45 uur
Driemtiem DVZ 08 0 5 21:35 uur
de Meester de Buffels 3 7 22:25 uur
FC Rijnland Vrij
SERIE C
vrijdag 13 september 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Simeko 82 Snackbar Gorlejus 6 3 19:05 uur
LFC Taxi Tiktak 2 8 19:55 uur
BBs FC Scubbekutterveen 6 0 20:45 uur
LZC 1886 Snokkers 13 3 21:35 uur
Valderrama Harde Werkers 7 1 22:25 uur
KeJo Vrij
SERIE A
dinsdag 17 september 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Leiderdorp Hoppa 14 2 19:05 uur
Leidsche Boys Linnaeus 1758 3 6 19:55 uur
Leiden Noord Fuerte Combination 14 4 20:45 uur
de Leo's de Bikkels 1 2 21:35 uur
Team Neal Z88 3 9 22:25 uur
Leiden Zuid vrij
SERIE B
donderdag 19 september 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
ZP FC Anton 2 3 19:05 uur
Twee vingers schuim Prikkelgeneratoren 3 8 19:55 uur
Driemtiem Vroeger Beter 1 4 20:45 uur
de Meester BBU 2 1 21:35 uur
FC Rijnland DVZ 08 0 3 22:25 uur
de Buffels Vrij
SERIE C
dinsdag 24 september 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
LFC Taxi Simeko 82 19:05 uur
BBs Snackbar Gorlejus 19:55 uur
LZC 1886 Tiktak 20:45 uur
Valderrama FC Scubbekutterveen 21:35 uur
KeJo Snokkers 22:25 uur
Harde Werkers Vrij
SERIE A
donderdag 26 september 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Leidsche Boys FC Leiderdorp 19:05 uur
Leiden Noord Hoppa 19:55 uur
de Leo's Linnaeus 1758 20:45 uur
Team Neal Fuerte Combination 21:35 uur
Leiden Zuid West de Bikkels 22:25 uur
Z88 Vrij
SERIE B
dinsdag 1 oktober 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Twee vingers schuim ZP 19:05 uur
Driemtiem FC Anton 19:55 uur
de Meester Prikkelgeneratoren 20:45 uur
FC Rijnland Vroeger Beter 21:35 uur
de Buffels BBU 22:25 uur
DVZ 08 Vrij
SERIE C
dinsdag 8 oktober 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
BBs LFC Taxi 19:05 uur
LZC 1886 Simeko 82 19:55 uur
Valderrama Snackbar Gorlejus 20:45 uur
KeJo Tiktak 21:35 uur
Harde Werkers FC Scubbekutterveen 22:25 uur
Snokkers Vrij
SERIE A
donderdag 10 oktober 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Leiden Noord Leidsche Boys 19:05 uur
de Leo's FC Leiderdorp 19:55 uur
Team Neal Hoppa 20:45 uur
Leiden Zuid West Linnaeus 1758 21:35 uur
Z88 Fuerte Combination 22:25 uur
de Bikkels Vrij
SERIE B
vrijdag 11 oktober 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Driemtiem Twee vingers schuim 19:05 uur
de Meester ZP 19:55 uur
FC Rijnland FC Anton 20:45 uur
de Buffels Prikkelgeneratoren 21:35 uur
DVZ 08 Vroeger Beter 22:25 uur
BBU Vrij
SERIE C
dinsdag 15 oktober 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
LZC 1886 BBs 19:05 uur
Valderrama LFC Taxi 19:55 uur
KeJo Simeko 82 20:45 uur
Harde Werkers Snackbar Gorlejus 21:35 uur
Snokkers Tiktak 22:25 uur
FC Scubbekutterveen Vrij
SERIE A
donderdag 17 oktober 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
de Leo's Leiden Noord 19:05 uur
Team Neal Leidsche Boys 19:55 uur
Leiden Zuid West FC Leiderdorp 20:45 uur
Z88 Hoppa 21:35 uur
de Bikkels Linnaeus 1758 22:25 uur
Fuerte Combination Vrij
SERIE B
dinsdag 22 oktober 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
de Meester Driemtiem 19:05 uur
FC Rijnland Twee vingers schuim 19:55 uur
de Buffels ZP 20:45 uur
DVZ 08 FC Anton 21:35 uur
BBU Prikkelgeneratoren 22:25 uur
Vroeger Beter Vrij
SERIE C
donderdag 24 oktober 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Valderrama LZC 1886 19:05 uur
KeJo BBs 19:55 uur
Harde Werkers LFC Taxi 20:45 uur
Snokkers Simeko 82 21:35 uur
FC Scubbekutterveen Snackbar Gorlejus 22:25 uur
Tiktak Vrij
SERIE A
vrijdag 25 oktober 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Team Neal de Leo's 19:05 uur
Leiden Zuid West Leiden Noord 19:55 uur
Z88 Leidsche Boys 20:45 uur
de Bikkels FC Leiderdorp 21:35 uur
Fuerte Combination Hoppa 22:25 uur
Linnaeus 1758 Vrij
SERIE B
dinsdag 29 oktober 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Rijnland de Meester 19:05 uur
de Buffels Driemtiem 19:55 uur
DVZ 08 Twee vingers schuim 20:45 uur
BBU ZP 21:35 uur
Vroeger Beter FC Anton 22:25 uur
Prikkelgeneratoren Vrij
SERIE C
donderdag 31 oktober 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
KeJo Valderrama 19:05 uur
Harde Werkers LZC 1886 19:55 uur
Snokkers BBs 20:45 uur
FC Scubbekutterveen LFC Taxi 21:35 uur
Tiktak Simeko 82 22:25 uur
Snackbar Gorlejus Vrij
SERIE A
dinsdag 5 november 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Leiden Zuid West Team Neal 19:05 uur
Z88 de Leo's 19:55 uur
de Bikkels Leiden Noord 20:45 uur
Fuerte Combination Leidsche Boys 21:35 uur
Linnaeus 1758 FC Leiderdorp 22:25 uur
Hoppa Vrij
SERIE B
donderdag 7 november 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
de Buffels FC Rijnland 19:05 uur
DVZ 08 de Meester 19:55 uur
BBU Driemtiem 20:45 uur
Vroeger Beter Twee vingers schuim 21:35 uur
Prikkelgeneratoren ZP 22:25 uur
FC Anton Vrij
SERIE C
dinsdag 12 november 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Harde Werkers KeJo 19:05 uur
Snokkers Valderrama 19:55 uur
FC Scubbekutterveen LZC 1886 20:45 uur
Tiktak BBs 21:35 uur
Snackbar Gorlejus LFC Taxi 22:25 uur
Simeko 82 Vrij
SERIE A
donderdag 14 november 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Z88 Leiden Zuid West 19:05 uur
de Bikkels Team Neal 19:55 uur
Fuerte Combination de Leo's 20:45 uur
Linnaeus 1758 Leiden Noord 21:35 uur
Hoppa Leidsche Boys 22:25 uur
FC Leiderdorp Vrij
SERIE B
dinsdag 19 november 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
DVZ 08 de Buffels 19:05 uur
BBU FC Rijnland 19:55 uur
Vroeger Beter de Meester 20:45 uur
Prikkelgeneratoren Driemtiem 21:35 uur
FC Anton Twee vingers schuim 22:25 uur
ZP Vrij
SERIE C
donderdag 21 november 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Snokkers Harde Werkers 19:05 uur
FC Scubbekutterveen KeJo 19:55 uur
Tiktak Valderrama 20:45 uur
Snackbar Gorlejus LZC 1886 21:35 uur
Simeko 82 BBs 22:25 uur
LFC Taxi Vrij
SERIE A
dinsdag 26 november 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
de Bikkels Z88 19:05 uur
Fuerte Combination Leiden Zuid West 19:55 uur
Linnaeus 1758 Team Neal 20:45 uur
Hoppa de Leo's 21:35 uur
FC Leiderdorp Leiden Noord 22:25 uur
Leidsche Boys Vrij
SERIE B
donderdag 28 november 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
BBU DVZ 08 19:05 uur
Vroeger Beter de Buffels 19:55 uur
Prikkelgeneratoren FC Rijnland 20:45 uur
FC Anton de Meester 21:35 uur
ZP Driemtiem 22:25 uur
Twee vingers schuim Vrij
SERIE C
dinsdag 3 december 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Scubbekutterveen Snokkers 19:05 uur
Tiktak Harde Werkers 19:55 uur
Snackbar Gorlejus KeJo 20:45 uur
Simeko 82 Valderrama 21:35 uur
LFC Taxi LZC 1886 22:25 uur
BBs Vrij
SERIE A
dinsdag 10 december 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Fuerte Combination de Bikkels 19:05 uur
Linnaeus 1758 Z88 19:55 uur
Hoppa Leiden Zuid West 20:45 uur
FC Leiderdorp Team Neal 21:35 uur
Leidsche Boys de Leo's 22:25 uur
Leiden Noord Vrij
SERIE B
donderdag 12 december 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Vroeger Beter BBU 19:05 uur
Prikkelgeneratoren DVZ 08 19:55 uur
FC Anton de Buffels 20:45 uur
ZP FC Rijnland 21:35 uur
Twee vingers schuim de Meester 22:25 uur
Driemtiem Vrij
SERIE C
dinsdag 17 december 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Tiktak FC Scubbekutterveen 19:05 uur
Snackbar Gorlejus Snokkers 19:55 uur
Simeko 82 Harde Werkers 20:45 uur
LFC Taxi KeJo 21:35 uur
BBs Valderrama 22:25 uur
LZC 1886 Vrij
SERIE A
donderdag 19 december 2019
naam naam uitslag uitslag aanvang
Linnaeus 1758 Fuerte Combination 19:05 uur
Hoppa de Bikkels 19:55 uur
FC Leiderdorp Z88 20:45 uur
Leidsche Boys Leiden Zuid West 21:35 uur
Leiden Noord Team Neal 22:25 uur
de Leo's Vrij