SERIE C
donderdag 9 januari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
LZC 1886 FC Anton 2 3 19:05 uur
Valderrama ZP 3 1 19:55 uur
Snackbar Gorlejus LFC Taxi 1 5 20:45 uur
Harde werkers Simeko 82 2 10 21:35 uur
FC Schubbekutterveen Snokkers 2 3 22:25 uur
KeJo Vrij
SERIE A
dinsdag 14 januari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Leiden Noord Linnaeus 1758 13 3 19:05 uur
De Leo's Vroeger Beter 2 1 19:55 uur
Leiden Zuid west De Buffels 6 1 20:45 uur
Z88 de Bikkels 3 3 21:35 uur
Leidsche Boys Team Neal 5 3 22:25 uur
FC Leiderdorp Vrij
SERIE B
donderdag 16 januari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
De Meester BBS 3 2 19:05 uur
Twee vingers schuim Hoppa 4 6 19:55 uur
FC Rijnland Prikkelgeneratoren 8 7 20:45 uur
DVZ08 Driemtiem 4 3 21:35 uur
Tiktak BBU 2 5 22:25 uur
Fuerte Combination Vrij
SERIE C
dinsdag 21 januari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Valderrama LZC 1886 2 1 19:05 uur
Snackbar Gorlejus FC Anton 7 7 19:55 uur
Harde werkers ZP 2 2 20:45 uur
FC Schubbekutterveen LFC Taxi 4 1 21:35 uur
KeJo Simeko 82 10 6 22:25 uur
Snokkers Vrij
SERIE A
donderdag 23 januari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
De Leo's Leiden Noord 3 10 19:05 uur
Leiden Zuid west Linnaeus 1758 9 2 19:55 uur
Z88 Vroeger Beter 2 2 20:45 uur
Leidsche Boys De Buffels 5 3 21:35 uur
FC Leiderdorp de Bikkels 5 4 22:25 uur
naam naam
SERIE B
dinsdag 28 januari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Twee vingers schuim De Meester 5 5 19:05 uur
FC Rijnland BBS 8 4 19:55 uur
DVZ08 Hoppa 3 1 20:45 uur
Tiktak Prikkelgeneratoren 7 3 21:35 uur
Fuerte Combination Driemtiem 2 4 22:25 uur
BBU Vrij
SERIE C
donderdag 30 januari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Snackbar Gorlejus Valderrama 1 7 19:05 uur
Harde werkers LZC 1886 1 3 19:55 uur
FC Schubbekutterveen FC Anton 3 3 20:45 uur
KeJo ZP 11 0 21:35 uur
Snokkers LFC Taxi 7 6 22:25 uur
Simeko 82 Vrij
SERIE A
dinsdag 4 februari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Leiden Zuid west De Leo's 6 4 19:05 uur
Z88 Leiden Noord 3 11 19:55 uur
Leidsche Boys Linnaeus 1758 5 1 20:45 uur
FC Leiderdorp Vroeger Beter 8 7 21:35 uur
Team Neal De Buffels 5 4 22:25 uur
de Bikkels Vrij
SERIE B
donderdag 6 februari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Rijnland Twee vingers schuim 15 1 19:05 uur
DVZ08 De Meester 4 6 19:55 uur
Tiktak BBS 5 1 20:45 uur
Fuerte Combination Hoppa 7 1 21:35 uur
BBU Prikkelgeneratoren 5 4 22:25 uur
Driemtiem Vrij
SERIE C
dinsdag 11 februari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Harde werkers Snackbar Gorlejus 4 4 19:05 uur
FC Schubbekutterveen Valderrama 4 3 19:55 uur
KeJo LZC 1886 5 4 20:45 uur
Snokkers FC Anton 0 8 21:35 uur
Simeko 82 ZP 2 5 22:25 uur
LFC Taxi Vrij
SERIE A
donderdag 13 februari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Z88 Leiden Zuid west 2 7 19:05 uur
Leidsche Boys De Leo's 3 8 19:55 uur
FC Leiderdorp Leiden Noord 20:45 uur
Team Neal Linnaeus 1758 4 5 21:35 uur
de Bikkels Vroeger Beter 2 5 22:25 uur
De Buffels Vrij
SERIE B
dinsdag 18 februari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
DVZ08 FC Rijnland 5 5 19:05 uur
Tiktak Twee vingers schuim 4 5 19:55 uur
Fuerte Combination De Meester 2 10 20:45 uur
BBU BBS 3 2 21:35 uur
Driemtiem Hoppa 1 7 22:25 uur
Prikkelgeneratoren Vrij
SERIE C
donderdag 20 februari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Schubbekutterveen Harde werkers 0 2 19:05 uur
KeJo Snackbar Gorlejus 6 1 19:55 uur
Snokkers Valderrama 5 6 20:45 uur
Simeko 82 LZC 1886 1 5 21:35 uur
LFC Taxi FC Anton 3 4 22:25 uur
ZP Vrij
SERIE B
dinsdag 25 februari 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
BBS Hoppa 19:05 uur
De Meester Prikkelgeneratoren 19:55 uur
Twee vingers schuim Driemtiem 20:45 uur
FC Rijnland BBU 21:35 uur
DVZ08 Fuerte Combination 22:25 uur
Tiktak Vrij
SERIE A
dinsdag 3 maart 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Leidsche Boys Z88 19:05 uur
FC Leiderdorp Leiden Zuid west 19:55 uur
Team Neal De Leo's 20:45 uur
de Bikkels Leiden Noord 21:35 uur
De Buffels Linnaeus 1758 22:25 uur
Vroeger Beter Vrij
SERIE B
donderdag 5 maart 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Tiktak DVZ08 19:05 uur
Fuerte Combination FC Rijnland 19:55 uur
BBU Twee vingers schuim 20:45 uur
Driemtiem De Meester 21:35 uur
Prikkelgeneratoren BBS 22:25 uur
Hoppa Vrij
SERIE C
dinsdag 10 maart 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
KeJo FC Schubbekutterveen 19:05 uur
Snokkers Harde werkers 19:55 uur
Simeko 82 Snackbar Gorlejus 20:45 uur
LFC Taxi Valderrama 21:35 uur
ZP LZC 1886 22:25 uur
FC Anton Vrij
SERIE A
donderdag 12 maart 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Leiderdorp Leidsche Boys 19:05 uur
Team Neal Z88 19:55 uur
de Bikkels Leiden Zuid west 20:45 uur
De Buffels De Leo's 21:35 uur
Vroeger Beter Leiden Noord 22:25 uur
Linnaeus 1758 Vrij
SERIE B
dinsdag 17 maart 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Fuerte Combination Tiktak 19:05 uur
BBU DVZ08 19:55 uur
Driemtiem FC Rijnland 20:45 uur
Prikkelgeneratoren Twee vingers schuim 21:35 uur
Hoppa De Meester 22:25 uur
BBS Vrij
SERIE C
donderdag 19 maart 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Snokkers KeJo 19:05 uur
Simeko 82 FC Schubbekutterveen 19:55 uur
LFC Taxi Harde werkers 20:45 uur
ZP Snackbar Gorlejus 21:35 uur
FC Anton Valderrama 22:25 uur
LZC 1886 Vrij
SERIE A
dinsdag 24 maart 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Team Neal FC Leiderdorp 19:05 uur
de Bikkels Leidsche Boys 19:55 uur
De Buffels Z88 20:45 uur
Vroeger Beter Leiden Zuid west 21:35 uur
Linnaeus 1758 De Leo's 22:25 uur
Leiden Noord Vrij
SERIE B
donderdag 26 maart 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
BBU Fuerte Combination 19:05 uur
Driemtiem Tiktak 19:55 uur
Prikkelgeneratoren DVZ08 20:45 uur
Hoppa FC Rijnland 21:35 uur
BBS Twee vingers schuim 22:25 uur
De Meester Vrij
SERIE C
dinsdag 31 maart 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Simeko 82 Snokkers 19:05 uur
LFC Taxi KeJo 19:55 uur
ZP FC Schubbekutterveen 20:45 uur
FC Anton Harde werkers 21:35 uur
LZC 1886 Snackbar Gorlejus 22:25 uur
Valderrama Vrij
SERIE A
donderdag 2 april 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
de Bikkels Team Neal 19:05 uur
De Buffels FC Leiderdorp 19:55 uur
Vroeger Beter Leidsche Boys 20:45 uur
Linnaeus 1758 Z88 21:35 uur
Leiden Noord Leiden Zuid west 22:25 uur
De Leo's Vrij
SERIE B
dinsdag 7 april 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Driemtiem BBU 19:05 uur
Prikkelgeneratoren Fuerte Combination 19:55 uur
Hoppa Tiktak 20:45 uur
BBS DVZ08 21:35 uur
De Meester FC Rijnland 22:25 uur
Twee vingers schuim Vrij
SERIE C
donderdag 9 april 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
LFC Taxi Simeko 82 19:05 uur
ZP Snokkers 19:55 uur
FC Anton KeJo 20:45 uur
LZC 1886 FC Schubbekutterveen 21:35 uur
Valderrama Harde werkers 22:25 uur
Snackbar Gorlejus Vrij
SERIE B
dinsdag 14 april 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Prikkelgeneratoren Driemtiem 19:05 uur
Hoppa BBU 19:55 uur
BBS Fuerte Combination 20:45 uur
De Meester Tiktak 21:35 uur
Twee vingers schuim DVZ08 22:25 uur
FC Rijnland Vrij
SERIE C
donderdag 16 april 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
ZP LFC Taxi 19:05 uur
FC Anton Simeko 82 19:55 uur
LZC 1886 Snokkers 20:45 uur
Valderrama KeJo 21:35 uur
Snackbar Gorlejus FC Schubbekutterveen 22:25 uur
Harde werkers Vrij
SERIE A
dinsdag 21 april 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Vroeger Beter De Buffels 19:05 uur
Linnaeus 1758 de Bikkels 19:55 uur
Leiden Noord Team Neal 20:45 uur
De Leo's FC Leiderdorp 21:35 uur
Leiden Zuid west Leidsche Boys 22:25 uur
Z88 Vrij
SERIE B
donderdag 23 april 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Hoppa Prikkelgeneratoren 19:05 uur
BBS Driemtiem 19:55 uur
De Meester BBU 20:45 uur
Twee vingers schuim Fuerte Combination 21:35 uur
FC Rijnland Tiktak 22:25 uur
DVZ08 Vrij
SERIE C
dinsdag 28 april 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
FC Anton ZP 19:05 uur
LZC 1886 LFC Taxi 19:55 uur
Valderrama Simeko 82 20:45 uur
Snackbar Gorlejus Snokkers 21:35 uur
Harde werkers KeJo 22:25 uur
FC Schubbekutterveen Vrij
SERIE A
donderdag 30 april 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
Linnaeus 1758 Vroeger Beter 19:05 uur
Leiden Noord De Buffels 19:55 uur
De Leo's de Bikkels 20:45 uur
Leiden Zuid west Team Neal 21:35 uur
Z88 FC Leiderdorp 22:25 uur
Leidsche Boys Vrij
SERIE A
donderdag 7 mei 2020
naam naam uitslag uitslag aanvang
De Buffels de Bikkels 19:05 uur
Vroeger Beter Team Neal 19:55 uur
Linnaeus 1758 FC Leiderdorp 20:45 uur
Leiden Noord Leidsche Boys 21:35 uur
De Leo's Z88 22:25 uur
Leiden Zuid west Vrij